TRENERZY

 

Wojciech Gisman  tel. 601280089 

Doświadczony licencjonowany trener tenisa nr licencji 126/2016
Swoją przygodę tenisa zaczynał w jednym największych na ówczesne czasy klubie tenisowym Baildon Katowice im Jadwigi Jędrzejowskiej . W wieku 18 zrobił pierwszy kurs instruktora tenisa aby później potwierdzić swoje umiejętności, ukończył i zdobył licencje trenerską w Akademii Trenerów Tenisa w Poznaniu . W dalszej karierze uczestniczył w uruchomieniu sekcji tenisa GKS Katowice w której pracował parę lat . Aktualnie prowadzi własną Akademię tenisową Wojciech Gisman tenis w zasięgu ręki na kortach tenisowych Muchowiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartłomiej Brzózka tel. 507 972 070

Drużynowy mistrz Polski, mistrz śląska. Trener z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z zawodnikami. Obecnie grający w ogólnopolskich turniejach, sklasyfikowany na listach PZT. Kompetencje, ukończenie kursu trenerskiego dla graczy zaawansowanych organizowany przez International Tennnis Federation, udział w konferencjach trenerskich o różnych tematykach rozwoju graczy, Poprzez prace z graczami wyczynowymi posiada profesjonalne podejście do klientów chcących nauczyć się grać w tenisa, zarówno do dzieci jak i dorosłych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Starosta tel. 606 971 212

Wielokrotna Mistrzyni Polski, Reprezentantka Polski w Fed Cup i Drużynowych Mistrzostwach Europy. 10 – letnia kariera zawodnicza (320 WTA), 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkółek tenisowych dla dzieci w Niemczech. 20 pozycja na liście klasyfikacyjnej Niemiec – Instruktor DTB. Profesjonalne szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych w grupach i indywidualnie o różnym poziomie zaawansowania. Zaangażowanie oraz przyjazna atmosfera gwarantowana.

 

 

 

 

 

 

Honorujemy :

;