29 czerwca Międzynarodowy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków w Katowicach

Home / Bez kategorii / 29 czerwca Międzynarodowy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków w Katowicach

Z uwagi na organizację Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków w Katowicach informujemy o utrudnieniach w dojeździe na Korty Muchowiec w dniu 29.06.2022 r.

Peleton wjedzie do miasta ok. godz. 12:00 ulicą Teodora Boya Żeleńskiego na Kostuchnie i będzie kierować się w stronę mety kolejno ulicami: Szarych Szeregów, Armii Krajowej, gen. Zygmunta Waltera-Jankego, Kościuszki, Zgrzebnioka, Meteorologów, Ceglaną i Francuską. Na tych ulicach ruch zostanie wstrzymany przez służby porządkowe o godz.11:30. Na ulicy Kościuszki prawy pas będzie udostępniony dla wyjeżdżających z Osiedla Zgrzebnioka. Kolarze będą poruszać się po dwóch pasach pod prąd. Ulica Francuska i ulica Lotnisko będzie rozdzielona i lewa strona jezdni będzie udostępniona dla wyjeżdżających od strony osiedla Francuska Park. Zablokowany będzie również wjazd na ulicę 3 Stawów od ulicy Porcelanowej. (przejazd pod DK86).

Następnie, ok. godz. 12:25 kolarze dotrą do malowniczej Doliny Trzech Stawów, gdzie czekać na nich będzie przejazd finałową pętlą, wzdłuż ulic: Lotnisko, gen. Kazimierza Pułaskiego, Trzech Stawów i Francuskiej. Wyścig zakończy się o godz. 12:45 dekoracją zwycięzców.

Prosimy o wcześniejszy wyjazd na korty z uwagi na duże utrudnienia w ruchu ze strony organizatora.

Honorujemy :

;